Ubytování
Stravování
Fotografie
Turistika
Cykloturistika
Zimní sporty
Nabídka ubytování - popis, ceny, pro koho, kontakt


Co nabízíme:

Pro školy v přírodě nabízíme ubytování pro 40 - 45 lidí. Jedna třída se vejde na samostatné patro a není tak rušena ostatním provozem. Dále jsou k dispozici dvě vybavené třídy, fotbalové a volejbalové hřiště, posilovna, pingpongové stoly a společenská místnost. Během pobytu je zajištěno stravování (5 jídel denně) ve školní jídelně. Pro ubytované je navíc k dispozici společná kuchyňka s lednicí.

Ceny:

Cena za ubytování a stravování pro školy v přírodě:

Pro skupinu dětí ve věku 7 - 10 let 1302,- Kč / os / pobytový týden (7 dní)
Pro skupinu dětí ve věku 11 - 14 let 1505,- Kč / os / pobytový týden (7 dní)

Kde se objekt nachází:

Školu v přírodě naleznete pod hlavním hřebenem Železných hor na samotě Štěpánov - mezi obcemi Bezděkov a Sloupno, v kraji Vysočina u obce Chotěboř.

Příroda a kultura v okolí:

Dva kilometry od objektu se nachází malebné údolí řeky Doubravy. Mezi skalami se tu kroutí jedna z nejkrásnějších řek v ČR. Nejatraktivnějším úsekem mezi Bílkem a Chotěboří prochází naučná stezka s jedenácti zastaveními.

Na druhou stranu od objektu se nachází hřeben Železných hor, které se vyznačují velmi složitou geologickou stavbou. Z naší strany jsou hory nejpříkřejší ale také nejkrásnější. Naleznete zde malebná údolí řek, na ČR poměrně druhově pestré lesy, louky s chráněnými druhy rostlin i několik šikovně posazených přehrad.

Za návštěvu dále stojí: kopec Vestec s nádherným rozhledem, prales Polom u Horního Bradla, skanzen Vysočina - Veselý Kopec ale třeba i vzdálenější obec Ležáky, nebo zřícenina hradu Lichnice.

Závazná přihláška

Před odesláním přihlášky se informujte na volná místa a předběžně si je rezervujte
Do poznámky napište "Škola v přírodě"
Závazná přihláška ke stažení - formát .doc
Informační leták ke stažení - formát .doc

Kontakt:
na správce ubytování pí Nepovímovou:
Tel/Fax: 569622166 PO-PA 6:00-14:00 , E_mail: stepanov@souch.cz

Školy v přírodě
Pro turisty